Barbados

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Barbados

Nieruchomość na sprzedaż na Barbadosie

Barbados to wschodnia karaibska wyspa i niepodległy naród Commonwealth. Bridgetown, stolica, to port morski z budynkami z epoki kolonialnej, gdzie znajduje się również synagoga Nidhe Israel, założona w 1654 roku. Na wyspie znajdują się również typowe domy plantacyjne z XVII wieku.

Perspektywy wzrostu rynku w ciągu najbliższych 12 miesięcy są w tym roku bardzo odległe i minimalne.

Dwie rzeczy do wzięcia pod uwagę to wartość funta brytyjskiego wobec dolara amerykańskiego i lokalnego wzrostu gospodarczego, który jest znacznie poniżej 2%.

Na początku tego miesiąca prezes banku centralnego Cleviston Haynes przedstawił mniej korzystny raport za pierwszy kwartał tego roku, zauważając, że gospodarka skurczyła się o 0,7%, spodziewając się wzrostu w tym roku o -0,25% i 0,25%.

Przy mało prawdopodobnym wzroście w 2018 r. I nadwyżce nadwyżki podaży, cena ma fundamentalne znaczenie na nowym rynku. Sprzedawcy z nieruchomościami na sprzedaż na Barbadosie, którzy długo będą sprzedawać rynek, będą dobrze służyć do oznaczania cen na rynku lub do wygodnego korzystania w dłuższej perspektywie.

W ubiegłym roku odnotowano spadek o 0,1% w zakresie sprzedaży nieruchomości na sprzedaż na Barbadosie, w wyniku czego Barbados odnotował najniższą sprzedaż w ciągu 25 lat.

Zgodnie z danymi 50% sprzedanych nieruchomości zostało wprowadzonych do obrotu na 12 miesięcy lub mniej, 72% przez 24 miesiące lub mniej i około 90% przez 36 miesięcy lub mniej. Jest to oczywiste, biorąc pod uwagę imponującą wielkość inwentarza nieruchomości na sprzedaż na Barbadosie, który pozostał na rynku od ponad pięciu lat, aw niektórych przypadkach przez 10 lat lub dłużej.

Biorąc pod uwagę sporą ilość zapasów na rynku, być może nadszedł czas, aby sprzedawcy zebrali się, aby powszechnie zaakceptować fakt, że stary rynek zniknął i że nowy rynek ma zostać, przynajmniej w najbliższej przyszłości.

Rynek nieruchomości w Barbados jest nadal słaby, pomimo poprawy warunków ekonomicznych i rejestracji przyjazd turystów. Ceny nieruchomości mieszkaniowych na sprzedaż na Barbadosie, szczególnie na rynku high-end, nadal są o około 29% niższe od maksymalnych poziomów sprzed globalnego kryzysu. Transakcje są na historycznie niskich poziomach.

W słynnym Zachodnim Wybrzeżu, które obsługuje przede wszystkim bardzo zamożnych obcokrajowców, ceny kondominium na plaży wzrosły o 5% w 2018 r. W porównaniu do roku poprzedniego. Jednak liczba ta może wprowadzać w błąd, biorąc pod uwagę wyjątkowo niski poziom sprzedaży w ciągu roku.

Zasadniczo na Barbados nie ma żadnych ograniczeń w zakresie własności zagranicznej, z wyjątkiem formalności: osoby niebędące rezydentami muszą uzyskać zezwolenie od Centralnego Banku Barbadosu, jeśli chcą nabyć nieruchomość na sprzedaż na Barbadosie. To jest pro forma, ale nie rób tego, anuluje twój zakup.

Rynek nieruchomości jest bardzo zależny od zagranicznych nabywców.

Barbados przyciąga wielu nabywców zagranicznych domów. Właściwości św. Jakuba i św. Piotra są doceniane przez brytyjskich kupców, podczas gdy nieruchomości w kościele parafialnym Chrystusowego Południowego Wybrzeża przyciągają Amerykanów i Kanadyjczyków

  •  
    Przeprowadzka do Barbados. Ekspatriuj i mieszkaj na Barbadosie

      Z tym pięknym słońcem i letnimi dniami postanowiliśmy spróbować swoich sił w znalezieniu wyjątkowego narodu, który jest w stanie zapewnić naszym czytelnikom sen przez 365 dni w roku. Dziś tak naprawdę przenieśliśmy się do obszaru małych Antyli, miejsca przeznaczenia wielu młodych ludzi, ale tak ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 6582

Sprzedaż Willa, Barbados, St James, St James, Sunset Crest

6,833,457.05PLN
Sprzedaż
Willa

1200 m²
Ta trzypokojowa willa została zmodernizowana i odnowiona w 2008 roku w wysokim standardzie i jest gotowa do zamieszkania. Główna sypialnia jest klimat...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB